Auto Bronex

O firmie

O nas - Auto Bronex

Auto Bronex powstał z zapotrzebowania klientów na samochody wzorowe, niezawodne, pewne, perfekcyjne, takie, które ciężko znaleźć na Polskim rynku. Dzięki zamiłowaniu, pasji, doświadczeniu i nabytych umiejętności  potrafimy sprostać tym wymaganią i zadowolić każdego klienta.

Oferujemy bardzo duży wybór pojazdów, który ulega ciągłemu poszerzaniu, ponieważ odzwierciedla trendy technologiczne i stylistyczne oraz zapotrzebowanie rynku samochodowego.

Nasza historia i zadowoleni klienci, którzy bardzo często wracają po następne auta oraz polecają nas swoim znajomym/rodzinie, są świadectwem skutecznego i pozytywnego wkraczania na rynek tej branży.

To co wyróżnia nasze pojazdy to:

Nasza rola jest swego rodzaju zobowiązaniem w stosunku do naszych klientów co do sprzedaży, dokumentacji i pewności sprzedawanego pojazdu.

Nasze usługi to nie tylko sprzedaż. Pomagamy również w dopełnieniu formalności, gdyż otrzymują od nas Państwo samochód z kompletem dokumentów, z dokonanymi opłatami, gotowy do rejestracji. Pomagamy również w zarejestrowaniu kupionego od nas pojazdu.

Czekamy na Państwa.

Z poważaniem Auto Bronex Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.